Hakkımızda...

AKIN MEDİKAL CİHAZLAR  2007 yılında Konya’da kurulmuş ve medikal alanda hizmet vermeye başlamıştır. Güçlü ve dinamik bir yapı oluşturmuştur.

Çalışma alanı Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Uyku Laboratuvarı bölümleri olan AKIN MEDİKAL CİHAZLAR Türkiye çapında bu alanlarda marka olmuş ürünlerin İÇ ANADOLU VE MARMARA  distribütörlüklerini de üstlenmiştir. Göğüs Hastalıkları ve Acil alanlarında  Solunum cihazları başta olmak üzere, Evde Bakım departmanımızın demirbaşı olan Philips Respironics,Fisher Paykel ,RESMED, Weinmann ve Devilbiss  markasını 13 yıldır  başarı ile temsil etmekteyiz. Uyku Laboratuvarı alanında EMBLA VE SOMNOMEDİCS  ile çalışmaktayız. 

Yetişmiş bayi altyapımız ile hizmetlerimizi Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırmaktayız. Bayi toplantıları ve yerinde eğitimler ile gerek satış, gerekse teknik destek anlamında her zaman güncellenen bu bayi kanalı, hastalarımızın AKIN MEDİKAL CİHAZLAR markasını gördükleri her yerde aynı kaliteli hizmeti alacaklarının bir garantisidir.  

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız, satışta olduğu kadar satış sonrası hizmetlerde de örnek teşkil eden yapımızın temel taşını oluşturmaktadır. Tüm Türkiye’ye 7/24 hizmet verebilen yetişmiş teknik personelimiz ile yaptığımız işin sorumluluğunun farkında olduğumuzu göstermekteyiz.

AKIN MEDİKAL CİHAZLAR  kurulduğu ilk günden bugüne kadar başarı çizgisini korumuş, Türk Tıbbı’na destek ve hizmetlerini esirgememiş bir kuruluştur. Sektördeki gücüne güç katan ve her zaman büyük ve önemli projelere imza atmak için gayret gösteren disiplin anlayışıyla Türkiye’deki medikal kuruluşlar içerisinde örnek gösterilecek bir yer teşkil etmektedir.  

 

AKIN ECDER ÖZ 

Genel MÜDÜR

Copyright © 2008, All Rights Reserved M.E.